אקססוריז לחדר

2019. 16. 10

אקססוריז לחדר – מה הם וכיצד בוחרים אותם?

תחזרו בזמן זמן-מה אחורה, אל הזמן שבו רכשתם את דירתכם. אם רכשתם דירה מיד ראשונה, סביר להניח, כי ברגע שראיתם אותה לראשונה, לא יכולתם להמתין לרגע שבו, הדירה תהפוך לשלכם. אבל, כשאנחנו כותבים “שלכם”, איננו מתכוונים אך ורק לבעלות החוקים עליה, אלא להפיכת הדירה למקום אותו אתם יכולים לכנות ה”בית” שלי. תחושת ה”בית” שאותה אנחנו חשים, אמנם מבוססת, במידה רבה, על מי גר איתנו בבית הזה, אבל, לא פחות מכך היא מבוססת על הענקת הצביון האישי שלכם לכל אחד ואחד מחללי המגורים שבדירה או בבית. הענקת צביון זה, צריכה להיעשות בזהירות רבה, מאחר ולכל אקססוריז לחדר ישנה השפעה, לא רק על התחושה שלכם בעת עיצוב החדר, אלא גם על תחושת החמימות והביתיות אותה חשים בהמשך השוהים בחדר / בחלל הספציפי הזה.

 

מה הם אקססוריז לחדר?

אקססוריז לחדר הם כל אותם פריטים ההופכים את החדר לנעים יותר לשהייה. אקססוריז לחדר יכולים לכלול, במקביל, פריטים הכרחיים ושימושיים יותר (כמו פלייסמנטים או תחתיות, למשל), בצד פריטים הכרחיים פחות מבחינת הצורך בשימוש בהם (כמו תמונות קיר, טפטים, כריות נוי וכן הלאה). לאלה וגם לאלה, מקום חשוב ביצירת התחושה הנוחה של השוהים בחדר, אבל, רמות הצורך בהם הם שונות.

 

כיצד בוחרים אקססוריז לחדר?

ראשית, באופן טבעי, בוחרים את האקססוריז החיוניים והפונקציונאליים, אולם גם כאן, ישנם קריטריונים המשתנים מחדר לחדר. לדוגמה, בעוד בחדר השינה שלנו, שטיח מהווה תוספת נחמדה אבל לא הכרחית, בחדרי הילדים או בסלון, במקומות בהם שוהים הילדים שעות רבות בעת משחקם, שטיח לרצפה הוא כורח המציאות, ולא ניתן לוותר עליו. בשלב השני, בוחרים אקססוריז לחדר על פי התחושה שאותה הם מקנים לחדר. גם כאן, הצרכים משתנים בהתאם למטרת החלל ולתחושה שאנחנו רוצים להעניק לשוהים בתוכו.

 

אנחנו ב-Alea Design Studio, מקפידים להחזיק מגוון רחב של אקססוריז לחדר, לכל חדר – למטבח, לסלון, לחדר השינה, לחדר הילדים ואף לפינת האוכל. “הלבשת” חדר כלשהו באופן מוצלח באקססוריז, מתחילה בבחירת האקססורי המתאים, ובדיוק לשם כך, אנחנו נמצאים כאן ולרשותכם!