בין שחור, לבן וכל מה שטרופי: איך משלבים את שני הטרנדים?

2018. 08. 07

כשאני מגיעה לפגישות הום סטיילינג עם לקוחות, כשאני מתיישבת מול פינטרסט או מגזין העיצוב האהוב עליי כדי לקבל השראה, כשאני קוראת בבלוגים על עיצוב וטרנדים ומה שביניהם אני מגלה שיש שני טרנדים שמלווים את כולנו באופן קבוע וכמעט בלי שנרגיש, הפכו להרבה יותר מטרנד.

האחד הוא טרנד השחור-לבן שמפציע בכל כמה שנים. שחור, לבן, גרפי, גיאומטרי, עם כיתוב, בלי כיתוב, עם דוגמאות וטקסטורות, עם הדפסים הכי מוכרים שיש. על הקיר, על הרצפה, על השולחן, בכל מקום. וזה ברור למה זה מוצלח – זה עיצוב קלאסי אבל עכשווי, אלו גוונים שמשתלבים עם כל כך הרבה צבעים אחרים ואפשר לסמוך עליהם לטווח ארוך.

הטרנד השני הוא הטרנד הטרופי. הרבה יותר פרוע. עלים גדולים, עצי דקל, קקטוסים ואננסים, הדפסים גדולים של פרחים ועוד מאפיינים שגורמים לנו לארוז מזוודה דמיונית ולנסוע בפנטזיה לאי בודד.

אז איך משלבים בין שני הטרנדים האלו, שנדמה שהם לגמרי מנוגדים? בקולקצייה חדשה של פריטים לבית עשיתי בדיוק את זה ושילבתי בין שניהם. עכשיו הגיע הזמן לשתף אתכם בכמה טיפים.

תכניסו את הטבע למשחק

כמו שכבר אמרתי, שחור-לבן משתלב מצוין עם צבעים רבים. כדי להדגיש את הנושא הטרופי ולשלב אותו עם סקאלת הצבעים השחורה-לבנה, תוכלו להכניס הביתה קצת מהטבע הירוק שבחוץ.

דקלים ננסיים, קקטוסים ושרכים הם צמחים שקל לתחזק גם בתוך הבית בתנאים בסיסיים מאד, הם מכניסים מיד לאווירה טרופית ומשתלבים מעולה עם הגוונים הקלאסיים.

תשלבו אלמנטים בזהב

אחד הגוונים המחמיאים ביותר לשחור וללבן וגם לטרנד הטרופי, הוא הזהב. הנוצץ הצהוב הזה נותן את הבלינג במקום הנכון והופך כל פריט בשחור לבן להרבה יותר מיוחד.

היום תוכלו למצוא צלחות עם עיטורי שחור לבן וזהב, פלייסמנטים בשחור ולבן שעליהם תוכלו להניח סלסילת פירות מוזהבת והכי טוב – לשלב עציץ מוזהב עם צמח טרופי לצד עיצוב בשחור ולבן.

שלבו דוגמאות טרופיות – בשחור ולבן

אחת הדרכים הכי פשוטות לחבר בין שני הסגנונות האלו היא ללקט פריטים שערבבו כבר ביניהם. הקולקציה שלי כוללת בין היתר גם פריטים בסגנון טרופי שבחרתי לעצב בשימוש בסקאלת השחור והלבן, עם עיטורים בזהב. השילוב הזה בין המוטיבים הטרופיים ובין הצבעים הקלאסיים מאפשר לכל אחד להכניס הביתה את שני הטרנדים, בלי להעמיס.

אני מזמינה אתכם לראות את הקולקצייה ולקבל עוד קצת השראה לשילוב בין שני הטרנדים הכל כך כיפיים האלו.