וולנטיינס דיי מעבר לפינה – 5 עצות לשדרוג חדר השינה והפיכתו לרומנטי וייחודי יותר

2019. 01. 02

חדר השינה שלנו הוא החדר שבו אנחנו רוב הזמן ישנים ולכן אנחנו נוטים לוותר על העיצוב שלו, כי גם ככה העיניים שלנו עצומות רוב הזמן שם אז כמה זה כבר משנה.. אז זהו, שממש כן!
חדר השינה הוא החדר שבו אנחנו פותחים את היום; מתעוררים, מתלבשים, מתאפרים… הוא החדר שמכתיב לנו כיצד ייראה היום שלנו. בהתאם למה שראינו ישר כשהתעוררנו ומה שהרגשנו כלפי זה – כך ימשיך היום. חדר השינה הוא גם החדר שאיתו אנחנו סוגרים את היום; מתפשטים, מסירים את האיפור, נחים ונרגעים… והשינה שלנו תושפע מנראותו וסידורו.
בתקופה הזו בשנה שאנחנו רגע לפני הוולנטיינס דיי מתעוררת בנו תשוקה להפתיע ולרגש את בן הזוג וזו הזדמנות נהדרת לסדר מחדש ולשדרג מעט את חדר השינה שלנו. להפוך אותו לרומנטי יותר, שלנו יותר.

אז הנה כמה עצות ממני אליכם…

קודם כל לפני הכל.. עיצמו את העיניים.. וחישבו איזו פלטת צבעים הייתם רוצים לראות ברגע הראשון שאתם מתעוררים ועם איזו פלטת צבעים הייתם רוצים להרדם.. ולפי הפלטה הזו תפעלו! כשאנחנו עוצמים את העיניים ומדמיינים התשובות עולות..
שימו טפט. טפט הוא מוצר שמשדרג ברגע ומוסיף המון. בעיניי, אפשר לשים טפט על אחד מקירות החדר בלבד. אני ממליצה לשים אותו על הקיר שמשמש לגב המיטה, כיוון שהמיטה היא מרכז החדר וממנה הכל מתחיל.. אז כך גם הטפט!

ואם במיטה עסקינן.. נעבור לעצה השלישית שלי בנוגע לכריות.. אני תמיד אומרת שאין כזה דבר מספיק כריות (: כריות משדרות פינוק, מספקות אווירה של רוך ונועם ויכולות לתת זריקות צבע קטנות לחדר.

עצה רביעית, עץ! עץ מעניק חמימות לחדר, הן מבחינת הנראות שלו והן מבחינת החומריות שלו.. אצלי בסטודיו יש מגוון פתרונות להכנסת עץ בצורה מקורית ופרקטית. לדוגמה אם אין לכם רצפת פרקט ואתם לא רוצים להחליף (ואני מבינה אתכם…) , תוכלו למצוא אצלי שטיחי פיויסי מעוצבים בדוגמת עץ, ואפשר גם ״לרצף״ את כל החדר איתו, אם תרצו.
דוגמא נוספת מתקשרת למוצר חדש שלא מזמן השקתי בסטודיו והוא תמונות עץ באיורים אישיים.. אז זוג תמונות שלכם באיור אישי זו תוספת מהממת ורומנטית לחדר..

ועצה אחרונה.. לפי הפאנג שווי מומלץ לשים בחדר דברים שמגיעים בזוגות. כמה סימבולי. חישבו על זה בזמן שאתם מעצבים.. שימו זוג כריות, זוג נרות, זוג מנורות וזוג תמונות.

בהצלחה ויום אהבה שמח (: