טרנדים חדשים על הקירות: איך לגוון את אוסף התמונות בבית?

2019. 31. 01

כמעט בכל תחום בחיים שלנו יש טרנדים והם מתחלפים מהר, לפעמים מהר מדי, גם בתוך עולם העיצוב אנחנו מתקשים לפעמים לעקוב אחרי כל מה שקורה ולמצוא את הדברים הקטנים שאנחנו יכולים לאמץ מתוך עולם הטרנדים המתחלף.

כשמדובר בקירות של הבית, הם נוטים להישאר כמו שהם. הציורים המוכרים, תמונות משפחתיות ועוד כמה מזכרות שנתלו על הקיר ונשכחו. בעיניי, זה בדיוק המקום לגוון ולהכניס צבע לבית. אז איך מגוונים בקלות את אוסף התמונות בבית? הנה כמה טיפים ממני.

סדרות של הדפסים

הדפסים של איורים ותמונות מספקים הזדמנות לשנות את האווירה בבית ולהוסיף צבע. אלו לא ציורים מקוריים שמחיריהם אלפי שקלים ולפעמים אפילו יותר אלא סדרות של ציורים במחירים נוחים יותר. אפשר למצוא היום אינספור הדפסים שונים, בסדרות שמספרות סיפור ומשלימות זו את זו.

תמונות לקיר לחדרי ילדים עם חיות ויצורים מתוקים, איורים או מילים שנותנות השראה, הדפסי חיות או פרינטים גיאומטריים לסלון וגם הדפסים בהתאמה אישית.

מסגרות בצבעים שונים

לא רק ההדפס יכול לעשות את ההבדל אלא גם המסגרת שבוחרים. אם אתם רוצים להכניס חיים חדשים לקירות בבית, תוכלו לבחור מסגרות בצבעים שונים וליצור קיר שכולו בגווני הטרנדים הקיימים.

שילובי צבעים כמו שחור אפור וורוד בהיר או זהב, חיבור בין גווני חום לאפור או בין מסגרות צהובות לורודות – כל אלו הן רק דוגמאות לשילובים שיכולים להתאים. כדאי לבדוק לפני שבוחרים מסגרות, שהשילוב באמת מתאים ומסתדר לכם מול העיניים.

טפטים ומדבקות קיר

אחד הדברים הכי כיפיים בעולם העיצוב היום הוא היכולת לשנות במהירות את מה שתלינו או עיצבנו ולגוון. מדבקות קיר הופכות כל חדר משעמם למקום עם אווירה וסטייל בקלות.

ממשפטי השראה ועד דוגמאות של פרחים, חדי קרן או צורות גיאומטריות – אפשר לבחור מדבקות קיר ולהחליף אותן בכל תקופה, לפי ההעדפות של הילדה או הילד.

קירות מיוחדים עם אמירה אישית

לא רק תמונות, ציורים ומדבקות, אלא גם קירות שקיבלו פרשנות אישית הופכים להיות אטרקציה במרכז הבית. כך למשל אפשר לצבוע קיר בצבעי גיר מיוחדים ולהפוך אותו ללוח מודעות שעליו משאירים פתקים והודעות אחד לשני.

בנוסף, תוכלו למצוא היום צבעים מגנטיים שמאפשרים להפוך את הקיר לגלריית תמונות מתחלפת. אפשר לתלות תמונות וציורים של הילדים, הודעות חשובות, פתקים ומכתבים.

המנטרה שלי היא להשתעשע, לשחק, לגוון ולא לפחד – גם כשמדובר בקירות של הבית. אם התמונות בסלון נראות לכם קצת משעממות, זה הזמן להיכנס לחנות, לקבל השראה ולעשות שינויים קטנים שיכניסו שמחת חיים ורוח חדשה לבית.