מדבקות קיר למשרד

2019. 16. 10

מדבקות קיר למשרד – המילה האחרונה בעיצוב חללים עסקיים!

כיום, עם התפתחות המודעות להשפעת אורח החיים על הבריאות, כבר ברור לכולנו כי אנחנו מבלים חלק גדול מהזמן שלנו בעבודה, במשרד. ולכן, לעיצוב המשרד, למראהו, ולאווירה שהוא משרה על השוהים בתוכו, עובדים ומבקרים גם יחד, ישנה חשיבות מרובה, הנוגעת לא רק לשעות אותן אנחנו מבלים בין כתלי המשרד, אלא גם למה שאנחנו “לוקחים” איתנו משם הביתה בסוף יום העבודה ולהרגשה איתה אנחנו מגיעים למשרד בכל בוקר, להתחיל את יום העבודה שלנו. כתלי המשרד, אותם קירות שעד לא מזמן, לא ייחסו להם חשיבות כלשהי, הפכו לאמצעי, לדרך להשפיעה על צביון המשרד ועל האוויר השורה בו.

 

מהי חשיבותן של מדבקות קיר למשרד?

החל מתמונות וכלה בהדבקת מדבקות קיר למשרד, כל האמצעים כשרים ומבורכים כדי להפוך את החלל העסקי, הנדרש להיות רציני, אולם, בה בעת להיות גם מזמין ונוח, למקום שבו אותן שמונה, תשע או עשר שעות עבודה יומיות הכרחיות תהפוכנה מכורח המציאות לזמן מהנה. היכולת להפוך קיר לבן / חלק לצבעוני יותר, קוסמת לבעלי משרדים רבים, שזנחו את תמונות הקיר הקלאסיות התלויות על מסמרים, ובחדווה רבה, אימצו לעצמם מדבקות קיר למשרד כדרך לשבור את הגוון המשעמם והחד-גוני שהוכתב להם בעבר על ידי מעצבי הפנים או האדריכלים.

 

כיצד בוחרים מדבקות קיר למשרד?

לכל משרד או חלל עבודה ישנו צביון או אופי ספציפי שאותו הוא רוצה לשדר לבאים בין כתליו. אופי זה, תלוי, במידה רבה, בקהל היעד שאותו משרתים האנשים העובדים במשרד. אבל, בד בבד, הוא צריך גם להתחשב בעובדים במשרד עצמו. כך שמדבקות קיר עליזות בצבעים צעקניים, אולי תדברנה לבני נוער עדכניים (במידה וזהו פלח השוק של המבקרים במשרד), אולם הן עלולות לגרום לעובדים במשרד למצב רוח עצבני במקצת, בשל השפעתם הידועה של צבעים מסוימים על הטמפרמנט האנושי.

 

אנחנו, ב-Alea Design Studio, מודעים לחשיבות הרבה הקיימת בעיצוב קירות המשרד על ידי מדבקות קיר למשרד ונמצאים כאן לרשותכם צורך ייעוץ בבחירת מדבקות הקיר שתשרתנה את מטרותיכם!