מתחמם בחוץ וגם בסטודיו – היכונו לקולקציה חדשה, שמחה ומרגשת

2019. 13. 02

החורף אמור להיות בשיאו אך בשבועות האחרונים קיבלנו כמות יפה של ימי שמש שגרמו לי להתחיל לחשוב על העונות החמימות והצבעוניות יותר- אביב וקיץ…
העונות האלה, בסטודיו, גורמות לנו לעצב בקצב וליצור פאטרנים חדשים, רעננים ומלאי צבע. אני ממש נרגשת לחשוף בפניכם את הקולקציה החדשה שייצרנו..

 

אבל קודם כל חשוב לי קצת לדבר על צבע, אקלקטיות ומצב רוח!

כל זמן מה אנחנו רוצים להכניס אנרגיה חדשה הביתה, אני תמיד אומרת שצבע זה אחד הפתרונות! הסיבה היא כי צבע הוא נקודת אור בבית, כמובן שצריך לשלב אותה נכון אבל שכיף בעיניים, כיף בלב. וזו עובדה.
צבעים מרחיבים לנו את הלב וממלאים את הנפש שלנו בטוב. אז תעזו! אל תהססו! מלאו את הבית בפטרנים צבעוניים.

למשל בסלון אפשר להוסיף שטיח במרכז החדר, ניתן גם להוסיף כריות נוי תואמות וגם כאלה שלא בדיוק בדיוק מתאימות.. השילוב הזה מעניק אקלקטיות מעניינת לבית, אני מתה על זה!
במטבח אפשר לצרף שטיח ליד משטחי העבודה, פלייסמטים מגניבים באי וכיסוי שולחן בפינת האוכל.

 

למעשה, ניתן לנהוג כך בכל רחבי הבית, החל ממבואת הכניסה ועד לחדרי השינה והרחצה.
בסטודיו שלי אני מאמינה שאני נותנת מענה צבעוני לכל איזור בבית.. החל מטפטים, שטיחים, כריות, תמונות ועוד.. לא מזניחה אף אחד 😉

 

תיפטרו ממוסכמות, מפלטות צבעים קבועות ובנאליות, ותבינו שלא באמת חייבים קו רציף ואחיד לכל הבית… אנחנו בעידן הגם וגם!

אני מאמינה שצבעוניות, הרמוניה ושמחה הם חלק ממה שנוצר בבית אקלקטי, שיש בו גם וגם… גם צבעים חמים וגם קרים, גם פאטרנים גאומטריים וגם אבסטרקטים, גם שקט וגם מה שאנחנו מכנים ׳רעש׳.. החוכמה היא לדעת כמה ואיפה.

 

הבשורה שלי לעונה החמימה היא שילובי צבעים, פאטרנים עזים ושמחה בעיניים ובלב.
הקולקציה החדשה שלי מיישמת את בשורה זו – קולקציה של צבע, קולקציה של פטרנים, קולקציה של כיף ושמחה! מזמינה אתכם להכיר את הקולקציה מקרוב.. מבטיחה שתתאהבו.