עיצוב בתי ספר ומוסדות חינוך

2020. 21. 04

מתמחים בעיצוב בתי ספר ומוסדות חינוך

עיצוב בתי ספר ומוסדות חינוך הינו תחום בפני עצמו הדורש הבנה וניסיון רב, ויכולת לספק מענה פרקטי ואסטטי לצרכי קהל יעד ייחודי. בסטודיו המצליח והמוערך Alea מתמחים בעיצוב מוסדות חינוך ויש מאחורינו פרויקטים רבים בתחום, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות.

 

בית ספר נווה דליה

בבית הספר נווה דליה שבראש העין התבקשנו לסייע בעיצוב חללים שונים, לרבות חדר הנהלה, חדר מזכירה מתחמי המתנה וחדר מורים, באופן שיעניק סביבה מעוצבת, ביתית, חמימה ונעימה, זאת בין היתר בעזרת שטיחים, מדבקות קיר וטפטים פרי עיצובנו. את משרד המנהלת עיצבנו בגוונים של ורוד, לבן שחור וצהוב, עם טפט קווים קלאסי תואם לפריטי ריהוט בגוני צהוב וורוד אפור. כמו כן, למשרד המנהלת וחדר המזכירה עיצבנו מדבקות קיר עם ציטוטי משפטים ושירים מעוררי השראה, ואילו חדר המורים עוצב כמתחם מנוחה ומרגוע, עם טפט פסטורלי של ים.

 

תיכון הרצוג כפר סבא

בתיכון הרצוג בכפר סבא עיצבנו גם את קירות המרחבים הציבוריים וגם את קירות כיתות הלימוד של המוסד. זאת במטרה להוסיף למקום עוד עניין וצבע, לשפר את חזות המבנים הישנים ולשלב בתוכם מסרים בעלי ערך חינוכי עכשווי. למטרה זו עיצבנו במרחבי בית הספר, ספריה ומעבדת המחשבים מדבקות קיר וטפטים מלאים באווירה, עם ערכים של איכות הסביבה וקיימות, חשיבה יצירתית, חדשנות, מקורות השראה ויכולת להגשים שאיפות. כך למשל, במרחב של הקומה השנייה יצרנו טפט עם איור תלת מימדי לאורכו של כל הקיר, הנושא מסרים של גישות ירוקות וקיימות, ואילו במעבדת המחשבים עיצבנו מדבקת קיר ייחודית עם קו אופק של העיר ניו יורק בסגנון של שפת מחשב.

 

כפר הנוער מוסינזון

בכפר הנוער מוסינזון שבהוד השרון התבקשנו לעצב את מעבדות המחשבים של המוסד באופן נעים, מעורר השראה ומעודד לימוד. למען מטרה זו עיצבנו שני טפטים מיוחדים הנושאים משפטים מעוררי השראה. הטפט הראשון נשא משפט העוסק בחשיבות יכולתם של בני אדם לחשוב על פני מכונות, ועוצב על רקע תכלת עם ציורים גראפיים צבעוניים של סביבה אורבאנית מפותחת. הטפט השני כלל משפט שעסק בייחודו של כל אדם כאורות קטנים וביכולת לאחדם לכדי אור אחד גדול המראה את הדרך, כאשר הטפט עוצב עם רקע תכלת ועם איורים גראפיים של נורות.

 

לעיצוב מוסדות חינוך

לשירותי עיצוב בתי ספר ומוסדות חינוך, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם Alea Design Studio בטלפון 050-5444001 או במייל liat@aleadesign.co.il.