עיצוב שולחן חג מושלם

2018. 28. 08

מארחת את כולם לראש השנה? כך תעצבי שולחן חג מושלם

אני מודה שהאהבה לאירוח גורמת לי בכל שנה להחסיר כמה פעימות לב לפני שאני מעלה קולקציה חדשה של פריטים לשולחן אל האתר או מסדרת אותה על מדפי הסטודיו. יש משהו באהבה לאירוח ובתשוקה לעיצוב שמתחברים באופן מושלם – והחגים מבחינתי הם בדיוק הזמן לבטא את זה.

אני מאמינה ששולחן חג מעוצב לא חייב להיראות תמיד אותו הדבר – אותו סט כלים שכולם כבר מכירים, אותה מפה שבכל שנה יוצאת מהמגרה ואותם צבעים, שבאופן טבעי נבחרים פעם אחר פעם. אני כאן עם כמה המלצות קטנות שקל ליישם ויהפכו את שולחן החג שלך למהמם במיוחד.

הנה כמה דברים פשוטים שישדרגו את השולחן שלך:

שחקי עם הצבעים:

לכל אחת מאיתנו יש צבעים שאנחנו נמשכות אליהם באופן קבוע, אפילו בלי לשים לב. זה הזמן להוסיף צבע שבדרך כלל לא היית חושבת עליו ולבחור שילוב צבעים מעניין לשולחן החג שלך. זה לא חייב להיות דרמטי, אפשר לשדרג את השולחן עם צבע באמצעות פלייסמנטים צבעוניים, צלחת הגשה מיוחדת או מפת שולחן עם פרחים בגוונים מסוימים, לפי ההעדפות שלך.

עיצוב וסטיילינג אביטל שפיר – אביטל שפיר סטודיו לעיצוב    |    כלי קרמיקה – יפעת שטרנברג

שלבי כמה סטים שונים של צלחות:

אחת הדרכים הכי מעניינות להוסיף קצת גלאם לשולחן החג היא לשחק עם כמה סטים של צלחות. צלחות המרק למשל יכולות להיות צבעוניות, בכל מיני עיצובים וגוונים שמתחברים לצבעים שבחרת. אפשר גם לבחור מגשים וצלחות הגשה שכל אחד מהם הוא קצת אחר – זה הזמן לשבור את הסט ולהתחיל לחשוב בפריטים בודדים.

ראנר על מפה לבנה הוא שדרוג מושלם:

ראנרים הם פתרון מעולה לשדרוג השולחן. הוסיפי ראנר מעוצב מעל מפה לבנה והתאימי אותו לקונספט של השולחן. זה יכול להיות ראנר עם פרחים בצבעים שבחרת, ראנר עם כיתוב מיוחד שמתחבר אלייך ואל האורחים שלך או ראנר עם זריקה עדינה של צבע אם את מעדיפה שולחן נקי ומינימליסטי.

זהב הופך הכל לחגיגי:

ראש השנה הוא הזמן לבלינג. אם את אוהבת להוסיף קצת ניצוצות לעיצוב שלך ולא מפחדת מכך, תחגגי. הכניסי קצת בלינג עם ראנרים עם פרינטים מוזהבים, מפות שולחן עם עיטורי זהב או כלים מעוצבים עם נגיעות זהב.

תכניסי את הטבע הביתה:

סאקולנטים וקקטוסים, לצד עציצים קטנים של צמחי בית, מוסיפים המון קסם לחלל בו את עורכת את סעודת החג שלך. זה הזמן לקנות כמה צמחים ירוקים שיכניסו את הטבע הביתה ואיתו יביאו אווירה חגיגית של התחדשות, בדיוק כמו שצריך להרגיש בתחילת השנה.

זה הזמן להתחיל לחשוב על עיצוב שולחן ראש השנה. אני כאן עם הפריטים החדשים של Alea לתת לך המון השראה ולעזור לך לעצב שולחן יפיפה. מזמינה אותך להיכנס ולהתרשם מהקולקצייה החדשה.

ושתהיה שנה נפלאה!