תקנון האתר

תקנון:

ח.פ. 037181062

ALEA DESIGN STUDIO

תודה שבחרתם במוצרי ALEA DESIGN STUDIO. הפריטים שלנו מורכבים מהזמנות בהתאמה אישית ומקולקציות מוכנות.

כל המבצע או המעוניין לבצע הזמנה מהאתר מצהיר כי הינו מודע לתקנון האתר ומסכים לנאמר.

מוצרים –

מסיבות טכנולוגיות תתכן סטיית צבע ממה שהמזמין רואה באתר או בסקיצה לבין מה שיוצא בפועל, כיוון שלכל מסך כיול צבע שונה. 

המוצרים מיוצרים לפי הגדלים המוזמנים, תתכן סטייה של מספר מילימטרים בודדים.

את מוצרי הפיויסי יש לנקות בעזרת מטלית לחה ואין צורך בחומרים חזקים, אין להשתמש באקונומיקה או בחומרים אחרים היכולים לגרום לצבע ההדפסה לרדת.

מוצרי הפיויסי עמידים לחום וקור.

אספקה ומשלוח – 

זמן האספקה לאחר ההזמנה הוא בין 5-21 ימי עסקים.

יש לאשר הזמנה בעיצוב אישי במייל ורק לאחר האישור המוצר יוצא לדפוס ושילוח.

ישנן אופציות שונות למשלוח – משלוח עד הבית בעלות של 40 ש”ח ומשלוח לנקודת איסוף בעלות 22 ש״ח. בנוסף, יש אפשרות לאסוף את המוצרים ישירות מהסטודיו שלנו בתיאום מראש.

ביטולים, החלפות והחזרות –

ALEA רשאית להציע באתר הטבות והנחות, כמו כן, רשאית בכל עת להפסיק את ההטבות וההנחות או לשנותם, ללא הודעה מוקדמת.

ALEA שומרת לעצמה את הזכות להפסיק בכל עת את הפעילות באתר או לבטל עסקת רכישה שבוצעה על ידי המזמין בכל מקרה שהיא רואה לנכון כגון:
אם לאחר סיום ההזמנה התגלה כי הפריט אזל מהמלאי, אם תתגלה טעות בין מחיר המוצר לתיאור המוצר באתר, אם לא נקלטו במערכת פרטי האשראי ופרטי המזמין ועוד.

החלפת מוצר תתאפשר תוך 14 ימי עסקים מתאריך קבלת המוצר . החזרת מוצר או כספים יתאפשרו תוך 14 יום מתאריך קבלת המוצר, כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית, בצירוף חשבונית הקניה. וזאת לאחר בדיקת תקינות המוצר.

לאחר אישור סקיצה וגרפיקה במייל לא ניתן לבטל את ההזמנה.

מוצר שנוצר בהתאמה אישית לא ניתן להחזיר או להחליף אלא אם הוא פגום.

ניתן להחזיר/להחליף מוצרים עצמאית או בתוספת דמי משלוח.

שליחת מוצר חדש כרוכה בתוספת דמי משלוח.

מוצרים פגומים –

כל מוצרי ALEA מעוצבים, מיוצרים ונשלחים עם תשומת לב אישית לפרטים הקטנים ביותר.

במידה ובכל זאת נתקלתם במוצר פגום או קיבלתם הזמנה שגויה, אנו נישא בעלויות המשלוח.

מצרפת שאלות ותשובות לאחר תיקונים.

 

מדיניות פרטיות באתר

אתר זה מתייחס בכבוד לכל מי שמגיע אליו.

תנאים אלו ילמדו אתכם מהי מדיניות הפרטיות הנוהגת באתר זה ובאתרים נוספים שנמצאים תחת הדומיין www.aleadesign.co.il

חלק מהשירותים באתר “ALEA STUDIO DESIGN” להלן “www.aleadesign.co.il” דורשים הרשמה. במסגרת ההרשמה תדרשו למסור מידע פרטי ואישי כגון שם, אימייל וברכישת מוצרים גם פרטי כרטיס אשראי. השדות שחובה למלא יסומנו במפורש, בלא מילוי כל הפרטים הנדרשים בהרשמה לא תוכלו להשלים את הרישום לפריטים הטעונים רישום. ברכישת מוצרים תדרשו גם לפרטי כרטיס האשראי.

הנתונים אותם תמסרו בעת ההרשמה לשירותים באתר, ישמרו במערכת בבטחה. אינכם חייבים על פי חוק למסור את המידע אך ללא מסירתו לא תוכלו להירשם לניוזלטר או לרכוש מוצרים באתר.

בעת השימוש באתר יצטבר מידע אישי על הרגלי הגלישה שלכם, מוצרים ושירותים שרכשתם, מידע שנתתם בפומבי דרך מערכת התגובות ושאילת השאלות באתר. ההצעות שעניינו אתכם, הפרסומות שבהם צפיתם, מקום המחשב שבו השתמשתם כשגלשתם באתר, ועוד. השימוש בנתונים האלו כמו גם בנתונים שתמסרו בעת ההרשמה באתר ייעשה רק על פי מדיניות הפרטיות באתר או על פי הוראת כל דין, וזאת למטרות המפורטות להלן:

כדי לאפשר לכם להשתמש באתר

כדי לשפר ולהעשיר את התוכן שהאתר מציע, ובכלל זה ליצירת תכנים חדשים בהתאם לצרכנות הגלישה של הגולשים כולם באתר.

לצורך רכישת מוצרים באתר על ידיכם.

בעת הרישום בטפסי הרישום לאתר, תקבלו דיוור מורשה דרך חברת דיוור מסודרת שבה יש לכם אפשרות להסיר את עצמכם בכל רגע נתון.

ליצירת קשר איתכם לצורך הצעות רכישה, מצב ההרשמה שלכם, צורך סטטיסטי.

מידע שיועבר לצד שלישי לצורך סטטיסטיקה לא יהיה עם פרטיכם האישיים.

רישום בטופס לרשימת התפוצה מוגן ואינו עובר לאף גורם שלישי.

לשם תיפעול ותקינות האתרים תחת הדומיין www.aleadesign.co.il

  1. המידע שתעבירו לאתר www.aleadesign.co.il לא יעבור לצד שלישי אלא במקרים שלהלן:

אם יתקבל צו שיפוטי להראות את פרטיכם

באם תפרו את תנאי האתר

במקרה של מיזוג או רכישת האתר על ידי צד שלישי פרטיכם יועברו לצד זה לצורך המשך פעילותכם באתר.

  1. קבצי עוגיות- האתר משתמש בקבצי עוגיות שנשתלים במחשב שלכם, לצורך תפעול שוטף, ואיסוף נתונים סטטיסטיים, כדי להתאים את האתר לצרככם האישיים. עוגיות אלו קבצי טקסט שהאתר www.aleadesign.co.il יוצר לפי פקודת מחשב. חלק מהעוגיות יפקעו בסגירת הדפדפן, ובחלק העוגיות יפקעו לאחר תקופת זמן מסוימת שהוגדה על ידי המערכת. תוכלו למחוק את קבצי העוגיות בכל שלב שתרצו מהמחשב שלכם דרך הדפדפן בלשונית העוגיות. המידע בעוגיות מוצפן והאתר www.aleadesign.co.il נוקט אמצעי זהירות כדי להבטיח שהאחסון של האתר יוכל לקרוא את הנתונים הצפונים בהם. אם אינכם רוצים להשתמש בקבצי עוגיות עליכם להגדיר זאת בדפדפן שלכם, יחד עם זאת עליכם לדעת שחלק מהשירותים הניתנים באתר לא יהיו פתוחים עבורכם. לעתים העוגיות מונעות ממכם להכניס את פרטי הססמאות הניתנות על ידי האתר www.aleadesign.co.il שמרו אותם במקום בטוח ואל תמחקו אותם. בכל מקרה שבו יש צורך תוכלו לשחזר את הססמה מחדש.
  2. שירותים של צד שלישי, לעתים יש מערכות באתר של אתרים אחרים, ובמידה ותמסרו את פרטיכם לאתר הנוסף עיינו שם במדיניות הפרטיות שלכם.
  3. האתר משתמש בשירותים של חברות שונות לצורכי סטטיסטיקה, המידע הנאסף הוא סטטיסטי וככזה אין מידע אישי עליכם ועל צורת הגלישה הפרטית שלכם.
  4. אבטחת המידע – האתר www.aleadesign.co.il משתמש במערכת לאבטחת מידע יחד עם זאת הוא אינו חסין לחלוטין מפני פגיעה במידע שנשמר בו.
  5. זכות לעיין במידע השמור באתר ובמערכת הדיוור החיצונית – על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ”א-1981, כל אדם זכאי לעיין בעצמו, או על ידי בא-כוחו שהרשהו בכתב או על ידי אפוטרופוסו, במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למוחקו. אם בעל המאגר סירב למלא בקשה זו, עליו להודיע על כך למבקש באופן ובדרך שנקבעו בתקנות. על סירובו של בעל מאגר מידע לאפשר עיון ועל הודעת סירוב לתקן או למחוק מידע, רשאי מבקש המידע לערער לפני בית משפט השלום באופן ובדרך שנקבעו בתקנות.
  6. אתר www.aleadesign.co.il רשאי מדי פעם לשנות את מדיניות הפרטיות שלו, אם יבוצעו במדיניות שינויים מהותיים הודעה על כך תינתן בעמוד הראשי של האתר